Doprava a platba

Dopravu po celé ČR zajišťuje přepravní společnost Direct Parcel Distribution (DPD). Na Slovensko bohužel nezasíláme. Účtujeme 145 Kč včetně DPH za 1 ks pneu, 125 Kč za 1 ks ocelového, hliníkového nebo hybridního disku. Zboží je možné i osobně vyzvednout na provozovně v Blatné. Tam bohužel nejsou skladové prostory a je nutné tam pneumatiky a disky přepravit. Tento způsob přepravy je zpoplatněn částkou 125 Kč za 1 ks pneu. Dopravné za disky je v případě vyzvednutí zdarma. V případě kompletace se dopravné sčítá. Za sadu kol tedy účtujeme dopravu 1080 Kč.

Platba

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Internetový obchod PneuPremium.cz Vám nabízí tyto možnosti plateb.

  • Dobírka: Platba řidiči přepravní společnosti DPD CZ při předání zboží (pouze hotovost). Společnost DPD posílá v den, kdy přijme zboží SMS o přibližném času doručení a v den dodání je zákazník kontaktován telefonicky.
  • Hotově: Tato možnost je pouze za předpokladu osobního vyzvednutí v Blatné. Platba pouze v hotovosti. Na prodejně není platební terminál.
  • Převodem (předem): Platba pomocí klasického převodu z účtu na účet. Bankovní převod je nutné provést ještě před odesláním zboží. Zboží je odesíláno až po připsání částky na účet. Číslo účtu pro platby převodem je 2500131735/2010. Variabilní symbol je vždy číslo objednávky.
  • Platební brána GoPay: Objednávku můžete uhradit online bankovním převodem nebo platební kartou VISA, Mastercard. Platba je připsána ihned, zboží odesíláme také ihned, pokud je skladem. Všechny platební metody naleznete zde.