Články

Nakupte u nás v období od 15.10. do 10.12.2021 sadu pneumatik Goodyear a získejte zpět až 1 500 Kč. Stačí zaregistrovat svůj nákup na akce.goodyear.cz

POZOR - od 1.12.2020 jsme na nové adrese Fügnerova 975, 388 01 Blatná. Tato adresa je zároveň místem zpětného odběru použitých pneumatik a slouží i jako výdejní místo.

Vážení zákazníci, z důvodu změny provozovny je osobní výdej zboží dočasně pozastaven. Zboží nyní jen posíláme. Pokud jste u nás už někdy zboží vyzvedávali, zavolejte. Domluvíme se na vyzvednutí individuálně. Děkuji za pochopení.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem jsme nuceni od 17.03.2020 do odvolání přistoupit k mimořádným opatřením.

Vážení zákazníci, ke dni 17.11.2018 ukončujeme spolupráci s Hello bank (Cetelem). Prodej na splátky již nebudeme dále nabízet. Pro zákazníky, kteří mají pneumatiky nebo disky na splátky se nic nemění. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Vážení zákazníci, vzhledem k výraznému nárůstu přijatých objednávek, budou objednávky přijaté po 12:00 s největší pravděpodobností expedovány až následující pracovní den. Současně námi využívaná přepravní společnost DPD CZ je v tuto chvíli vytížena více než obvykle a tak při doručování našich zásilek může ojediněle docházet ke zpoždění při doručování. Na místo 24H může být doručováno v režimu 48H, výjimečně 72H. Naše logistika i společnost DPD dělají maximum, aby situaci zvládli a co nejdříve se vrátili k normálnímu režimu. Omlouváme se.

Spustili jsme novou verzi internetového obchodu PneuPremium.cz. Podívejte se na důležité změny a novinky platné od roku 2016.

Vážení zákazníci, vzhledem k neustálým dotazům ohledně stáří prodávaných pneumatik, považujeme za důležité tuto problematiku objasnit. Chtěli bychom vás, zákazníky, hlavně informovat.

Jsou zimní pneumatiky povinné? Lze použít nižší index rychlosti než ten, který je uvedený v technickém průkaze? Vzhledem k mnoha dotazům od našich zákazníků jsme pro vás připravili malý článek o tipech v zimním období a několik rad jak vybrat zimní pneu. Pro více informací klikněte.

Společnost Alcar uvedla na trh novinku v podobě hybridního kola, které imituje vzhled litého kola, ale ve skutečnosti je kolem ocelovým. Kvalitou lakování se řadí mezi hliníkové a plechové kolo. Dodává se včetně krytky náboje. Není nutný zápis do Technického průkazu.

1 2 >